מעל 15,00 מבקרים ב"פסטיבל המעגל"  פסטיבל איכות הסביבה הגדול של העיר החרדית אלעד הצלחתו של האירוע הביאה אליו מבקרים גם מהערים החרדיות באיזור גוש דן וירושלים!

 

 

לאה דוידוב, הממונה על תחום איכות הסביבה בעיריית אלעד, סיפרה לנו שזו הפעם הראשונה שאלעד ניגשת בכלל למכרז הזה, והנה- זה עבד, ומייד. "אני שמחה מאוד שזכינו, אלעד רוצה להיות עיר חרדית מובילה בנושאי איכות הסביבה. הפעילויות שאנחנו עושים בשנים האחרונות בתחום איכות הסביבה הביאה להכפלה ולשילוש בכמויות המיחזור. האירוע בפסח יגרום לקהל לדעת שלמחזר זה גם כיף ולא רק חשוב." לדבריה של לאה, החשיפה שיביא האירוע המקומי שלהם תהיה רחבה ותשפיע גם על בני ברק, ביתר עילית, מודיעין עילית ועוד ועוד. אנחנו בעד! למה לא?    שאלנו את לאה איך היא מתכוונת לעבוד עם מפיק שאינו מתוך המגזר. האם את לא חוששת?
"ממש לא", אומרת לאה. "ישבנו אתם, בדקנו את החומרים. יש לנו וועדה משותפת ואנחנו עושים רק מה שמתאים לציבור. מעבר לזה שיש לחברת הדב הירוק אישורים של משמרת הקודש והחינוך על ההצגות שלהם. אני מאמינה שיהיה בסדר"

 עידו כהן , מנכ"ל הדב הירוק, מסר גם הוא את תגובתו: אני רוצה לברך את עיריית אלעד על זכייתה במכרז, ומזמין אתכם לקחת חלק ב "פסטיבל המעגל"- פסטיבל איכות הסביבה הגדול בישראל המיועד לקהל החרדי ומציג תכנים איכותיים וחינוכיים העוסקים בנושאי המיחזור ושמירה על כדור הארץ. הפסטיבל משלב תפאורות ענק יפיפיות, סדנאות יצירה מגוונות, ארבעה מתחמי פעילות חוויתיים ובמה מרכזית בה יוצגו מופעי איכות הסביבה האיכותיים ביותר.

חברת "הדוב הירוק" שמה לעצמה כמטרה להביא את בשורת איכות הסביבה למגזר החרדי ע"י הסברה חוויתית הפונה להורים ולילדים כאחד . כיום, תופסים נושאי איכות הסביבה ואורך חיים בריא מקום מרכזי במערכות החינוך ובקהילה , עובדה המשפיעה לטובה על איכות החיים של כולנו. נשמח לארח אתכם בפסטיבל המעגל 2013 אשר יתקיים באלעד בתאריכים 27-28 למרץ (חוה"מ פסח) בין השעות 17:00-21:00 בערב."

 

רוצים לארח אותנו במסגרת "תמיכה בסל תרבות עירוני-פסטיבלים"  שירותי כתיבה ללא עלות !

שם וארגון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

 

ההצלחות שלנו :

יום המעשים הטובים 2015

הדוב הירוק גאה לקחת חלק באירועי היום הכי טוב בשנה , השנה הפיקה את אירועי השטח וסיפקה תוכן למעל 50 אירועים במגזר היהודי והערבי

כנס רשויות חוצות גבולות

הכנס עסק בנושא התמודדות משותפת עם אתגרים סביבתיים אזוריים וצפויים להשתתף בו כ- 300 בכירים

פסטיבל המעגל לקריית מוצקין !

מעל ל6,000 משתתפים באירוע איכות הסביבה הגדול של הצפון בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה ועיריית ק. מוצקין

 

כנס מחזור והפרדה בעיר הגדולה

מעל 400 אנשי מקצוע ובכירים השתתפו בכנס אשר התקיים במתחם הבורסה ברמת גן ודנו על עתיד הפרדת האשפה בישראל

תערוכת סביבה ירוקה 2015

תערוכת טכנולוגיות הסביבה הגדולה בישראל,התערוכה אשר הפכה לשם דבר אצל בעלי המקצוע בענף -צפו בסרטון אווירי אשר צולם בתערוכה!

פסטיבל התרבות יוצאת לאור

פסטיבל חנוכה בקרני שומרון בשיתוף משרד התרבות והספורט המתמקד בהנגשת התרבות והסביבה לפריפריה

רוצים לארח אותנו במסגרת "תמיכה בסל תרבות עירוני-פסטיבלים"  שירותי כתיבה ללא עלות !

שם וארגון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

רשומה זו פורסמה ב הכל על אירועים ירוקים. סימנייה permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *